skała, pokonaj stres prawo jazdy

Na przekór przeciwnościom

Fajnie jest posiadać prawo jazdy. Można być wolnym i niezależnym. Można zaplanować super wakacje i nie mieć problemów z ogromnymi zakupami. Dużo mniej fajnie zdawać egzaminy – praktyczny i teoretyczny. I nadal kursanci nie potrafią się zdecydować – który z tych egzaminów sprawia więcej problemów.

Czy egzamin teoretyczny, który polega przecież na przyswojeniu na pamięć ogromnej liczby przepisów czy może egzamin praktyczny, w którym tę wiedzę trzeba wykorzystać w praktyce?W dodatku wykorzystać w warunkach stresujących. I choć każdy doskonale wie, że stres dla kierowcy jest czymś pozytywnym – w końcu w czasie jazdy zawsze trzeba być czujnym i uważnym. Ale jednak stres egzaminacyjny to coś zupełnie innego. I każdy z nas z pewnością doskonale o tym wie.

Nie daj się!

Stres, niesprzyjające warunki atmosferyczne i mnóstwo przepisów do przyswojenia – niech to nas nie zniechęca, niech to nas nie przeraża. Otrzymanie upragnionego prawa jazdy powinno być wystarczającą motywacją do działania na przekór przeciwnościom.

Dodaj komentarz

Why ask?