kluczyki, prawo jazdy

Na naukę nigdy nie jest za późno!

Prawo jazdy – magiczny kawałek plastiku

To taki kawałek, który rozpala wyobraźnię tych, którzy jeszcze go nie mają. Każdy przecież doskonale zdaje sobie sprawę jak przydatne bywa i jak wielką niezależność można dzięki niemu zyskać. Nic więc dziwnego, że wielu zapisuje się na kurs zaraz po tym, gdy osiągnie wymagany do tego wiek. Nic więc dziwnego również w tym, że często zdaje się egzamin po kilka, a nawet kilkanaście razy.

Dla możliwości prowadzenia samochodu, nie bycia skazanym na komunikację publiczną lub dobre serce i sprawny samochód innych ludzi – warto.
Do takich wniosków można dojść w każdym wieku. Nawet w wieku mocno zaawansowanym. Do takich wniosków doszła też moja babcia. Kobieta lat siedemdziesiąt z niewielkim hakiem, która jednak duchowo zakotwiczyła gdzieś w okolicach 18 roku życia.

Czas na naukę

Można być najstarszym na kursie, można wzbudzać sensację i być obiektem kpin, niezbyt wybrednych żartów i przytyków. Jednak nigdy nie można się poddawać. Niezależnie od wieku. Bo nadal można zdać egzamin na prawo jazdy. I to w pierwszym podejściu!

Dodaj komentarz

Why ask?