Car sharing - wypożyczenie samochodu

Car sharing – lepsza alternatywa dla tradycyjnego wynajmu aut?

Car sharing to nowość na polskim rynku. Jest to nowoczesna i wygodna usługa, która pozwala na wynajęcie samochodu na minuty za pomocą aplikacji mobilnej. Car sharing jest obecnie dostępny w większości polskich miast…

Car sharing to nowość na polskim rynku. Jest to nowoczesna i wygodna usługa, która pozwala na wynajęcie samochodu na minuty za pomocą aplikacji mobilnej. Car sharing jest obecnie dostępny w większości polskich miast, w tym także w Łodzi. Co swoim użytkownikom oferuje car sharing Łódź i dla kogo będzie to zdecydowanie lepszy wybór niż wynajem auta w tradycyjnej wypożyczalni samochodów?

Car sharing Łódź – wynajmij wygodnie samochód na minuty!

Ideą, która przyświecała stworzeniu nowoczesnej usługi car sharing, jest umożliwienie jego użytkownikom szybkiego oraz wygodnego wypożyczenia auta oraz ograniczenie do niezbędnego minimum kosztów korzystania z niego. Użytkownicy car sharing Łódź korzystając z wynajętego samochodu płacą bowiem jedynie za czas, w którym auto znajduje się w ich posiadaniu oraz za przejechane nim kilometry. To z kolei pozwala nam zapłacić za korzystanie z auta dokładnie tyle, ile rzeczywiście je z niego korzystaliśmy.

Sama procedura rezerwacji oraz zwrotu auta także jest bardzo prosta. Aby skorzystać z car sharing musimy bowiem jedynie zainstalować na swoim smartfonie bezpłatną aplikację mobilną, podać nasze dane osobowe oraz dołączyć do niej zdjęcie prawa jazdy. Po weryfikacji konta od razu możemy zarezerwować dowolny samochód dostępny w naszej najbliższej okolicy. Możliwe do rezerwowania auta znajdziemy za pomocą wygodnej mapki również dostępnej w aplikacji. Za usługę zapłacimy z kolei dopiero po jej zakończeniu z poziomu aplikacji, do której należy podpiąć naszą kartę płatniczą.

Car sharing Łódź a tradycyjne wypożyczalnie samochodowe

Car sharing ŁódźUsługa car sharing Łódź pozwala nam korzystać z wynajętego samochodu dokładnie tyle czasu, ile potrzebujemy. To świetny wybór zarówno dla osób, które muszą jedynie dojechać autem w wybrane miejsce, jak i dla tych użytkowników, którzy poszukują znacznie wygodniejszej i tańszej zarazem alternatywy do tradycyjnego wynajmu aut w wypożyczalni.

Car sharing Łódź to bowiem znacznie szybsza i wygodniejsza alternatywa od rezerwowania samochodu w zwykłej wypożyczalni. Z wynajęciem samochodu za jego pośrednictwem wiąże się zdecydowanie mniej formalności, nie musimy bowiem ani podpisywać umowy, ani dokładnie weryfikować jej szczegółowych zapisów. Warto także wiedzieć, że wynajmując auto za pośrednictwem car sharing w Łodzi możemy także zupełnie bezpłatnie korzystać z płatnych stref parkowania na terenie całego miasta, czego nie zaoferuje nam żadna wypożyczalnia samochodowa. To również wygoda oraz oszczędność korzystania z wypożyczonego samochodu.

Po skorzystaniu z auta możemy je natomiast pozostawić na dowolnym, płatnym lub bezpłatnym parkingu na terenie Łodzi. Podczas korzystania z samochodu nie musimy się martwić o paliwo oraz troszczyć się o zatankowanie auta przed jego zwrotem. Samochód zastaniemy bowiem z pełnym bakiem, a koszt zużytej przez nas benzyny został już wliczony w opłaty za korzystanie z samochodu. Wszystko to sprawia, że car sharing Łódź w Traficar to idealny wybór dla wszystkich osób, które chcą wygodnie i tanio podróżować po mieście wynajętym samochodem oraz płacić za jego użytkowanie tylko wtedy, kiedy z niego realnie korzystają.

Dodaj komentarz

Why ask?